Kurs LDEK online wrzesień 2018

LDEK online by AKADEMIA LDEK

Nowoczesna forma edukacji dostępna dla każdego. 


TRZY FILARY NASZEGO KURSUPlatforma edukacyjna

Oparta jest o webinar w czasie rzeczywistym. W czasie ich trwania prezentowane są przejrzyste prezentacje ze wszystkich przedmiotów obecnych na egzaminie. Platforma umożliwia zadawanie pytań, prowadzenie dyskusji, a także przeprowadzania testów sprawdzających wiedzę uczestników.

Materiały dydaktyczne

Praca w domu w czasie trwania kursu oraz po jego zakończeniu z dostarczonym drukowanym skryptem edukacyjnym. Rozwiązywanie testów ze zbioru zadań oraz dalsze rozszerzanie wiedzy z podręczników.

Praca w grupie

Dostęp do zamkniętej grupy w serwisie Facebook dla kursantów, moderatorów i wykładowców, która umożliwia rozwiązywanie problemów oraz dalsze doskonalenie nabytej wiedzy, aż do czasu najbliższego egzaminu.

Platforma edukacyjna

Dostępna z każdej lokalizacji, na komputerze, tablecie lub telefonie!Estetyczne prezentacje w formie interaktywnego webinaru.

Analiza wszystkich przedmiotów obecnych na egzaminie.

Szkolenie w czasie rzeczywistym dostosowujące się do potrzeb kursantów.

QuickTest - krótkie testy sprawdzające w trakcie szkolenia.

Panele dyskusyjne i odpowiedzi na pytania.

Dyskusje z innymi uczestnikami.

Próbny LDEK - test 100 pytań w standardzie CEM.

Poznaj nowy wymiar edukacji w multimedialnym pokoju nauki.


LDEK online to kurs przygotowawczy do LDEK dla lekarzy dentystów. Odbywa się w formie zdalnej przy użyciu multimedialnego pokoju nauki z wykorzystaniem webinaru. Szkolenie odbywa się w czasie rzeczywistym w godzinach od 9.00-19.00 z godzinną przerwą pomiędzy blokami dydaktycznymi. W trakcie szkolenia masz dostęp do wykładu prowadzącego, analizy przejrzystej i estetycznej prezentacji multimedialnej, możliwość kontaktu z uczestnikami i lektorem przy użyciu chatu. Pokój umożliwia prowadzącym przeprowadzanie QuickTest-ów czyli krótkich testów sprawdzających oraz egzaminu końcowego po zakończeniu szkolenia. Kurs odbywa się miesiąc przed egzaminem i trwa tydzień czasu. (6-12.08.2018). W trakcie wykładów przewidziane są panele dyskusyjne, które umożliwiają uzyskiwanie odpowiedzi na pojawiające się w trakcie szkolenia wątpliwości. Formuła “real-time” umożliwia reagowanie na potrzeby kursantów przez co kurs nabywa charakteru indywidualnego dostosowanego do potrzeb studentów. Poniżej przedstawiamy harmonogram najbliższego szkolenia:


Pudełko pełne wiedzy 🙂


Zapisując się na kurs internetowy w twoje ręce kurier dostarczy magiczne pudełko. Zawiera ono materiał dydaktyczny w postaci skryptu, który będzie zawierał prezentowane w trakcie kursu treści. Dostarczymy Ci je na tydzień przed szkoleniem tak abyś mógł z nim pracować w trakcie trwania webinarów. Pozwoli Ci to wzbogacić treść skryptu o Twoje wartościowe notatki, skojarzenia i dopiski. Licencjonowany skrypt pozwoli Ci również na dalszą samodzielną pracę nad materiałem do najbliższego egzaminu po zakończonym szkoleniu. W pudełku znajdziesz również niespodzianki, które pozwolą Ci pracować efektywnie. Już się cieszymy, że nasze pudełko trafi w Twoje ręce!Rozwijaj się dalej w grupie, która ma wspólny cel!


Aby mieć pewność, że zrozumiesz wszystkie trudne zagadnienia, zachęcamy Cię abyś dołączył do zamkniętej grupy szkoleniowej którą przygotujemy w serwisie Facebook. Zapewni ona doskonałą motywację abyś pozostały do egzaminu czas mógł wykorzystać efektywnie. Razem z wykładowcami i moderatorami, a także innymi kursantami będziemy wyjaśniać wszystkie pytania i wątpliwości tak abyś mógł poczuć się dobrze przygotowany do  egzaminu.


Nauka, która inspiruje.

3 kroki aby doświadczyć innego wymiaru edukacji:Zaplanuj naukę!

Kurs online trwa cały tydzień. Wygospodaruj czas aby pełni skorzystać ze szkolenia.

Zapisz się na kurs!

Otrzymasz codzienny dostęp do kursu online oraz materiały szkoleniowe do dalszej pracy w warunkach stacjonarnych.

Rozwijaj się w grupie!

Po zakończonym kursie online, pracuj z nami w zamkniętej grupie na Facebook-u oraz stacjonarnie ze skryptem dydaktycznym.

Jesteśmy dla Was!

Wasze zadowolenie i osiągane sukcesy stale motywują nas do pracy. Poniżej autentyczne komentarze naszych Kursantów.Dajecie pozytywną energie i kopa do dalszej pracy. Między innymi dzięki temu udało mi się dostać na rezydenturę.

Michał D.

Świetne przygotowanie merytoryczne prowadzących, rewelacyjny skrypt, przyjacielska atmosfera na kursie 🙂 Gorąco polecam Akademię LDEK!

Kamil K.

Świetnie przygotowani prowadzący, pomocne schematy zapamiętywania, uporządkowana wiedza i pomoc w odnalezieniu się w tym ogromie informacji, z którym wychodzimy z uczelni.

Monika R.

Wypełnij formularz i uzyskaj poradnik o kursie oraz informacje o możliwości rejestracji!Zgoda na przetwarzanie danych osobowych zgodna z RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEDWAY PAWEŁ NATORA , ul. Na wzgórzu 29, 76-200 Włynkówko celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Zapoznałem się z treścią informacji o sposobie przetwarzania moich danych osobowych w polityce prywatności. Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji odnośnie kursu LDEK ONLINE.

Czy możemy Ci w czym pomóc, doradzić lub wyjaśnić? Napisz: kontakt@ldekonline.pl